Fotografia Cyfrowa admin

 

Nasza firma oferuje także sesje zdjęciowe:

-Noworodków, uważamy że ten moment życia warto uwiecznić na zdjęciach, ponieważ te chwile są ulotne. Na fotografii staramy się oddać delikatność waszego Maleństwa. Sesje noworodkową wykonuję się od 5 do 14 dnia życia. Wasze dziecko nie będzie odczuwać stresu i Państwo będą mniej zestresowani. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, fazy aktywności są bardzo krótkie, reakcje na bodźce są jeszcze słabe, a to wszystko pozwala na bezproblemowe ułożenie Go w śpioszkowych pozycjach.

-Dzieci, każda sesja jest przemyślana i dobrana do wieku Państwa dziecka. Podczas fotografowania staramy się uchwycić naturalność dziecka, nie prosimy o  uśmiechy i sztuczne pozowanie. Sesja dziecięca doskonale sprawdzi się przy okazji ważnych wydarzeń: chrzcin, komunii czy urodzin dziecka i nie tylko. Można ją zrealizować w dowolnym momencie bez żadnej ważnej okoliczności.  Każdy dzień z życia dziecka jest ważny do zapamiętania.

-Kobiet w ciąży, najlepszy okres na wykonanie sesji ciążowej to okres od szóstego do ósmego miesiąca ciąży, sesja ta może odbyć się w dowolnym momencie ciąży.   

-Ślubne,  każda Para Młoda jest wyjątkowa i Wasz dzień wymaga szczególnego  traktowania oraz upamiętnienia tych chwil w postaci zdjęć. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie. Późniejsza obróbka zdjęć jest profesjonalna, ponieważ chcemy zachować panujący klimat.

-Portretowe, Staramy się uwidocznić to co na co dzień można przeoczyć, najważniejsze detale na twarzy, prowadzimy sesje niezależnie od tego czy macie potrzebę zrobić sesję dla Was samych czy w celach wizerunkowych dla firmy.

Kopia zapasowa:

Wszystkie zdjęcia przechowywane są na dyskach przez 6 miesięcy. 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy do naszego biura w Lubinie na ul. Krzemieniecka 6/U3