Naprawa i sprzedaż sprzętu komputerowego admin

Jeśli ze sprzętem komputerowym dzieje się coś niepokojącego i nie działa on poprawnie, lepszym wyjściem jest powierzenie sprawy specjalistom. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie. Ponadto, oferujemy także sprzedaż urządzeń. Pomagamy przy doborze podzespołów, dzięki czemu można nabyć u nas sprzęt, który będzie w stanie sprostać stawianym przed nim zadaniom.

Usługi naprawcze

Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące naprawę komputerów. Oferujemy reinstalację lub instalację systemu operacyjnego Windows, formatowanie oraz partycjonowanie dysków, instalację urządzeń, wymianę podzespołów oraz konfigurację urządzeń. W razie potrzeb przeprowadzamy diagnozy w celu zlokalizowania usterki oraz określenia sposobu jej naprawy.

Sprzedaż sprzętu i podzespołów

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz komputera do surfowania po Internecie, grania w gry czy pracy, u nas z pewnością znajdziesz odpowiednie urządzenia, które będą dopasowane do konkretnych potrzeb. Oferujemy sprzedaż markowych komputerów, jak i podzespołów, a także urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Dlaczego my?

Nasi pracownicy to wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje zawodowe. Niezwykle istotne jest dla nas świadczenie usług dostosowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów oraz doradzanie im najlepszych rozwiązań. Takie podejście sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Swoją działalność prowadzimy na terenie województwa dolnośląskiego.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy do naszego biura w Lubinie na ul. Krzemieniecka 6/U3