Obsługa informatyczna firm admin

Technologia pełni bardzo istotną rolę w praktycznie wszystkich dziedzinach naszego życia. Niemal każda firma na co dzień korzysta ze sprzętu komputerowego. Chcąc wydajnie funkcjonować i uniknąć przestojów spowodowanych problemami technicznymi, warto zdecydować się na obsługę informatyczną przeprowadzaną przez profesjonalistów.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Outsourcing usług IT jest bardzo popularnym rozwiązaniem, które pozwala odciążyć przedsiębiorstwo, poprzez zlecenie obsługi firmie zewnętrznej. Korzystając z naszych usług można mieć pewność, że wszystkie obowiązki realizowane są przez specjalistów, którzy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdego zlecenia.

W ramach naszych usług podejmujemy się administrowania systemami informatycznymi, zarządzania systemami operacyjnymi i sieciowymi, administrowania aplikacjami użytkowymi, nadzoru pracy internetowego systemu informatycznego, tworzenia stron WWW na własnym serwerze internetowym, nadawania kont e-mail, zabezpieczania systemów przed atakami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi oraz pomagania zadbać o bezpieczeństwo. Ponadto przeprowadzamy naprawy, konserwacje oraz naprawy sprzętu komputerowego, a także udzielamy pomocy dla użytkowników. Prowadzimy rownież szkolenia specjalistyczne z zakresu elektroniki i informatyki. Dbamy o to, by nasza oferta była elastyczna i mogła sprostać różnorodnym potrzebo klientów działających w różnych branżach.

Zachęcamy do kontaktu

Nasi pracownicy to doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści, którzy realizują profesjonalną obsługę informatyczną firm na terenie województwa dolnośląskiego. Swoje usługi świadczmy najczęściej wykonujemy dla podmiotów administracji publicznej, a także małych i średnich firm. Klientów biznesowych zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub zapraszamy do naszego biura w Lubinie na ul. Krzemieniecka 6/U3